Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm. Pikieta przed sądem. "Chcemy wolności i sprawiedliwości"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2019 r. o 08:44 Powrót do artykułu
jesteśmy powiązani z bankami amerykańskimi i współpracujemy z biurem kredytowym Stanów Zjednoczonych, udzielamy wszelkiego rodzaju pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach przy oprocentowaniu 3% od zaledwie 1000 USD do 10 000 000 USD Wnioskodawcy mogą do nas dotrzeć za pośrednictwem [michaelsmithloanfirm16@gmail.com]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolne sądy bardzo wolne sądy
 I bardzo przychylne równiejszym. Podać przykłady???. Przedłużanie procesów jest na rękę przestępcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgromadzenie kanapowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wypowiedziach poprzedników widać, że śmierdzą pisem z daleka. Ot typowa wiocha, ciemna, brudna i obdarta. Innym wypominają dawny PRL, a o swoich idolach cisza. Ciekawe kiedy Piotrowicz, Pawłowicz, Kaczyński i inna swołocz pisowska pobierała nauki???????? Z jakich czasów mają dyplomy?????????? A poczytajcie sobie mądrale, jaki był temat pracy doktorskiej Lecha Kaczyńskiego. Niby wszystkowiedzący, a wystarczy spojrzeć co piszą w internecie o nieomylnych. Jeden pajac krzyczy o sędziach z czasów PRL, a za chwilę w nocy podpisuje się na dokumencie mianującym ubeckiego prokuratora na sędziego TK. Typowa pisokomunistyczna obłuda i wpieranie ciemnocie, że wszystko jest O.K. Róbcie pisopojeby tak dalej. Wasze dzieci, o ile będą miały mózgi, podziękują Wam kiedyś za dobrobyt w stylu PiS.
 Uważam, że taką "mowę miłości i jednoczenia" POwineś znaleźć się na ul. Kolejowej. Może odpowiednie służby cię wyłuskają, a sprawiedliwe sądy osądzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po minusach pod moją wypowiedzią widać, że trafiłem w samo sedno. Trzymajcie się pisopojeby.
 Akurat to trafiłeś jak kulą w płot PO-krako, umysłowy pantofelku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj minęła kolejna rocznica skazania  Bolesława Bieruta na karę 7 lat pozbawienia wolności za współpracę z sowieckim wywiadem. Po utworzeniu PKWN ten kolaborant i sługus STALINA stanowil w Polsce władzę i decydował o życiu/śmierci  Żołnierzy Podziemia Niepodległosciowego. Wielokrotnie odmawiał im prawa łaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech powiedzą to temu któremu sędzia Juszczyszyn opylił dorobek życia za 50k... Przecież ta menda nie powinna mieć styczności z prawem a nie tylko sądem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do sądu nie idzie się po sprawiedliwość ,ale po wykładnie prawa,wszyscy rządzacy bez wyjatku od 30 lat oszukuja i okradaja nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zamierzam bronić tych uprzywilejowanych świń. Oni maja emerytury i renty po kilkanaście tyś zł. a my zwykli ludzie lekko ponad tysiąc zł. Jakoś to sędziom wcale nie przeszkadza , gdzie są w tej sprawie wyroki mówiące o jawnej niesprawiedliwości. A gdzie jest skradziona kasa z OFE u mnie ponad 20 tyś i wszystko w porządku. Jak patrze na te świnie i te służby to mi się rzygać chce. Oni walczą tylko o swoje i o niczyje inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm był zaściankiem i pozostanie i dlatego tyle głosów dostał PIS, bo ludzie tu zawistni i bardzo się cieszą gdy komuś stanie się krzywda, taka uroda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostalinowskie złogi PKWN trudno wytępić z tego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd że tak mało osób demonstrowało homoseksualnego jarka z Żoliborza i jego sektę trzeba po czerwonym ryju wychłostać dopiero wtedy się przestraszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być totalnie ograniczonym, by zaściankowość tłumaczyć, że ktoś ma inne spojrzenie na sprawy niż dana osoba. Może zaściankowa za to ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam się, że szczerze zdziwiony jestem że znalazło się aż 80 osób lepiej oceniałem moje miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadu po co tu jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty sztywniaku czego ciebie tu niems
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm to nie zaścianek tylko za***.Sru TFU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...